Aktualności/ Newsy/ Promocje

 

Zapraszamy na zakupy w Walentynki, będą baloniki i będą nagrody za zakupy w Walentynki i piątek oraz sobotę je poprzedzające – przy zakupie biżuterii, bielizny i innych upominków za minimum  100 zł możecie liczyć na akcesoria komórkowe – wartość nagrody to 10 % wartości zakupów , odbiór w punkcie koło apteki po okazaniu dowodu zakupu.

Regulamin CH Jagiellończycy akcja nagrody za paragony 09. – 10. oraz 14.02. 2018.

 1. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Handlowców Jagiellończycy , administrator hali PCH Jagiellonczycy .
 2. Akcja trwa w dniu 09.-10. oraz 14.02. 2018. , celem jej jest promocja Centrum Handlowego Jagiellończycy.
 3. Nagrodami są : akcesoria do telefonów komórkowych oraz złote rybki i inne rybki akwariowe ufundowane przez sklep ogrodniczo – zoologiczny Centrum Zieleni .
 4. Aby otrzymać nagrodę rzeczową w postaci akcesoriów komórkowych należy dokonać zakupu za minimum 100 zł i okazać paragon w punkcie 135a z telefonami komórkowymi , który mieści się obok apteki.

  Wartość nagrody równa jest + – 10 % wartości zakupów dokonanych w “Jagiellonczykach”.

  Jeden klient może otrzymać jeden upominek .

 5. Aby otrzymać nagrodę rzeczową w postaci złotej rybki lub innych ryb akwariowych należy dokonać zakupu za minimum 100 zł i okazać paragon w sklepie ogrodniczo – zoologicznym , który mieści się w boksie 231 nad warzywniakiem . Wartość nagrody równa jest + – 10 % wartości zakupów dokonanych w “Jagiellonczykach”. Jeden klient może otrzymać jeden upominek .
 6. Ilekroć mowa jest o paragonie, uważa się za niego także rachunek lub fakturę VAT wystawione dla osoby fizycznej . Paragony można łączyć.
 1. W akcji nie biorą udziału pracownicy Organizatora .